KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12645460
nr 1264 5460
Sven Svensson
(1906-1999), Sverige
Oljemålningar, 2 st, "Beslöjad sol & Susannas flöjel". Signerade. Olja på pannå, 16x19 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:50:30
600 kr
700 kr
900 kr